.

.

Kína szállító 1310nm catv optikai adó 10mw

Kína szállító 1310nm catv optikai adó 10mw

HUF 39150.00

Elérhetőség
A termék elérhető


Kína szállító 1310nm catv optikai adó 10mw 1.Modell Száma : OPT-3010 2. Ga As Aktív Eszköz,amelynek célja A FTTH(Fiber, Hogy Az Otthoni Hálózat) 3. Tápfeszültség : +9 V(DC) 4. Frekvencia tartomány 40-860 MHz. 5.Kiváló Linearitás pedig laposság 6. Alumínium Profilok ház,kiváló hőelvezetés teljesítmény 7.Kisebb méretű, de könnyebb telepíteni 8. Piros LED tápfeszültség Jelzés 9. RF "F" Csatlakozó-Ben, Optikai Hullámhossz Kimeneti 1310nm.
Műszaki adatok Száma Elem Egység Leírás Megjegyzés az Ügyfél Felület 1 RF Csatlakozó 75Ω"F" csatlakozó 2 Optikai Csatlakozó, SC/APC 3 DC tápellátás DC Adapter Optikai Paraméter 4 Optikai Vissza Veszteséget d B >45 5 Kimenet, Optikai Hullámhossz nm 1310 Kimeneti Optikai Teljesítmény d Bm 10 mw 6 Optikai Típusa Egyetlen Mód, RF Paraméter 7 Frekvencia Tartomány 40-860 MHz 8 Laposság d B ±0.5 9 Bemeneti Szint d Bu V 65-85 10 Kimeneti Impedancia 75 Ω 11 C/N d Bc 52 Többi Paraméter 12 Teljesítmény Bemeneti Feszültség VDC +9 V 13 teljesítményfelvétel W Méretek mm 14 90*45*19 15 Nettó tömeg KG 0.066

Bejelentett specifikációk

Márka Név:
WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
Modell Száma:
OPT-3010
Név:
Kína szállító 1310nm catv optikai adó 10mw
Frekvencia Tartomány:
40-860MHz
Bemeneti Szint:
65-85dBuV
optikai csatlakozó:
SC/APC
Optikai Típus:
Egyszemélyes Mód
Kimeneti Optikai Hullámhossz:
1310nm
Optikai Kimenet :
10mw
Teljesítmény Bemeneti Feszültség :
+9V
Fogyasztás:
1,5 w
Méretek:
90*45*19mm

Az áru kiegészítései